ZalogujUżytkownikHasło
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
Rejestracja
Rejestracja
Forum POLACY ZA GRANICA Strona Główna » Dam prace

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Opieka-Niemcy
Autor Wiadomość
Anna
Najsłabsze ogniwo

Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 14:06, 22 Wrz 2011    Temat postu: Opieka-Niemcy

OPIS STANOWISKA
Opieka nad osoba starszą obejmuje:
 zabiegi pielęgnacyjne i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznych
 codzienna toaleta, pomoc podopiecznym w przygotowaniu posiłków i w spożywaniu
 utrzymywanie porządku w gospodarstwie domowym
 chodzenie z pacjentem na spacery
 pielęgnacja o charakterze uaktywniającym np. gry towarzyskie, rozmowy
 dotrzymywanie towarzystwa
 ewentualnie robienie zakupów, wizyty u lekarza, w aptece, itd.
Osoba zatrudniona w sposób przyjacielski i serdeczny troszczy się o powierzoną jej starszą osobę, o jej dobre samopoczucie i jest pomocna w jej codziennym życiu.

WYMAGANIA
 wiek powyżej 25 lat
 komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 doświadczenie w pracy przy pielęgnacji osób starszych
 łagodne, przyjacielskie i pogodne usposobienie
 dobry stan zdrowia
 cierpliwość
 rzetelność

OFERUJEMY
 legalna praca w Niemczech
 ubezpieczenie społeczne - pracodawca opłaca składki ZUS
 Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego - ubezpieczenie zdrowotne ważne w krajach UE
 oferty dobierane zgodnie z indywidualnymi kwalifikacjami kandydatek
 kontrakty do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia (urlopy w trakcie trwania kontraktu)
 mieszkanie bezpłatne (własny pokój najczęściej osobna łazienka)
 wyżywienie darmowe (śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje)
 pomoc zarówno ze strony doradców Time Work jak i koordynatora na terenie Niemiec
Osobiście asystujemy przy podjęciu pracy i wspieramy w czasie jej trwania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy: [link widoczny dla zalogowanych]
Więcej informacji dostępnych od pon.-pt. w godz. od 09.00-17.00 pod nr tel. 52/ 339-05-26 lub tel. kom. 509-305-612

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POLACY ZA GRANICA Strona Główna » Dam prace Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)